15:01, 02 Червня 2022

Для юних лучан організували благодійний захід

Для сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах та сімей,  в яких виховуються діти-сироти  організували молитовний сніданок.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Приємно відзначити, що у день захисту дітей вдалося побачити щасливі очі понад 60 дітей. В управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стало гарною традицією організовувати благодійні заходи для дітей спільно з Церквою адвентистів сьомого дня.

На Молитовний сніданок запросили сім’ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для них підготували і духовне спілкування, і частування, і розваги. А мудрі слова пастора Віктора Власюка зачарували аудиторію розсудливістю, життєвим досвідом та вірою у Бога і якнайшвидшу перемогу нашої незламної України.

Заступник міського голови Ірина Чебелюк також звернулась до дітей з привітальним словом та наголосила, що цінувати мирне небо над нашим містом, долучатись до збереження миру та вірити в перемогу наших військових є обов’язком для усіх нас! А релігійній громаді подякувала за суттєву підтримку сімей, які потребують особливої соціальної допомоги, у такий непростий час», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: