11:02, 31 Березня 2020

Для волинських ОТГ створили навчальний онлайн проект U-LEARN

Карантин — не перешкода для підвищення спроможності фахівців об’єднаних територіальних громад. Програма «U-LEAD з Європою» запустила навчальний онлайн проект – U-LEARN.org.ua де у вільному доступі наявні 10 навчальних програм для фахівців громад.

Про це повідомляють у Волинському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою».

Наразі доступні навчальні модулі «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров’я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

Керівник Волинського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Анатолій Пархом’юк наголосив на важливості підвищення знань представників ОТГ повсякчас.

«Життя в громадах не може зупинитись через карантин. Тому у цей період ми запропонували інший формат навчань. З ключових напрямків реформ Програмою «U-LEAD з Європою» були розроблені інтерактивні курси. Вони враховують практичний досвід впровадження реформ, який громади вже здобули. Період карантину слід використовувати ефективно», – зауважив Анатолій Пархом’юк.

Також на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Крім того, оприлюднені вступи до курсів «Залучення громадян до процесів прийняття рішень», «Стратегічна комунікація: вступ», «Електронний документообіг».

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен охочий.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: