21:03, 23 листопада 2020

Для волинських аграріїв функціонує група з вирішення податкових питань

Аграрії області можуть звернутися із питаннями, які виникли при реєстрації податкових накладних, до робочої групи, яка функціонує при Волинській ОДА.

Про це зазначив сьогодні під час онлайн-зустрічі робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, на Волині створили робочу групу на чолі із Олександром Троханенком з метою напрацювання шляхів, механізму і способів врегулювання питань, що виникають при реєстрації податкових накладних фермерськими господарствами.

Під час засідання присутні обговорили основні труднощі, які наразі виникають у фермерів, та запропонували шляхи їх вирішення. Зокрема, сьогодні розглянули причини призупинення реєстрації податкових накладних та питання не нарахування ПДВ при втратах сільськогосподарської продукції, посівів, гибелі тварин, пов’язаних з форс-мажорними обставинами.

Варто зазначити, що волинські аграрії зіткнувшись із проблемами в податкових питаннях, мають змогу на місцях отримати допомогу та консультацію. Конкретні питання, які виникають у фермерів фіксуються та розглядаються відповідною комісією.

У разі виникнення проблемних питань пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) у Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою у їх реєстрації, рекомендують звертатися до секретаря обласної робочої групи – Вадима Іванова, начальника відділу аналітики податкових ризиків управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Волинській області за тел. (0332) 777 116.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: