11:42, 20 Грудня 2018

Для відновлення довкілля на Волині сплатили понад 11 мільйонів гривень

Для фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого природнього середовища, на Волині протягом січня-листопада сплачено 11,3 мільйона гривень екологічного податку. Це на 26,9 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинські області.

Зокрема, із загальної суми надходжень екологічного податку до держбюджету сплатили 5,08 мільйона гривень, а решта суми отримали місцеві громади.

«Враховуючи загалом сприятливу екологічну ситуацію в області, насамперед через відсутність великих промислових забруднювачів довкілля, сума сплаченого екологічного податку суттєво менша, аніж у промислових регіонах. Однак, відновлення екологічної рівноваги – питання, що завжди на часі. Саме тому просимо платників екологічного податку вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату передбачених законом платежів», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що лише спільна турбота про захист та відновлення довкілля, раціональне використання природних ресурсів сприятиме розвитку економічного потенціалу Волині.

Отож, в Головному управлінні ДФС у Волинській області звертаються до лідерів територіальних громад з проханням пильнувати за тим, щоб всі суб’єкти господарювання, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах, отримували дозволи на здійснення забруднення довкілля та реєструвалися платниками екологічного податку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: