16:57, 08 Серпня 2022

Для вчителів Боратинської громади організували менторську програму

У Боратинській громаді розпочалася реалізація проекту «Менторська підтримка для сільських вчителів», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства («Eastern Partnership Civil Society Fellowship»). Мета проекту – дослідження створених умов для професійного розвитку вчителів та напрацювання рекомендацій щодо розширення можливостей для професійного і особистісного зростання педагогів.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

У рамках менторської програми організували навчання для керівників методоб’єднань та заступників директорів. Серія тренінгів відбулася 4-6 серпня на базі Боратинського ліцею. Своїм досвідом з педагогами ділилася Анна Уварова – тренерка, менторка, психологиня та фасилітаторка. Впродовж трьох днів вчителі навчалися лідерству, принципам командної роботи, знайомилися з організацією менторської програми та формували власні цілі, яких мають досягнути до закінчення проекту.

Учасники тренінгів розповідають, що таке навчання зараз дуже актуальне.

«Сьогодні основне завдання закладу освіти – виховати компетентну особистість, яка може знайти своє місце у світі, здатна аналізувати, творити, вирішувати різні життєві проблеми. Щоб досягти цього необхідна злагоджена діяльність усієї команди – колективу закладу освіти, батьків і учнів. Навчання допомогло здійснити аналіз поточного стану організації роботи у нашому ліцеї, окреслити шляхи вдосконалення комунікації, співпраці та взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу», – ділиться враженнями учасниця проекту пані Оксана.

«Було дуже насичено, пізнавально та корисно. Однозначно спробую використати здобуті знання на практиці – у роботі з колегами та під час проведення навчальних занять», – розповідає учасниця менторської програми пані Альона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: