17:17, 17 Грудня 2018

Для утримання доріг місцевого значення у 2019 році залучатимуть приватні організації

У 2018 році на ремонт та відновлення доріг місцевого значення Волині виділили 393,9 млн грн. Нині проплатили майже 350 млн грн. До кінця ж року планують освоїти 98 % загальної суми. Про це заявив заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк сьогодні, 17 грудня 2018 року, під час наради щодо ремонту, відновлення та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, за його словами, в області практично завершені роботи з поточного та дрібного ремонту доріг. Натомість, до кінця грудня залишилося майже 4 млн грн на експлуатацію автошляхів області. Зважаючи на сильні снігопади та погіршення погодних умов, аби забезпечити безперебійний рух транспорту, ДП «Волиньоблавтодор» варто залучати субпідрядників.

“Погода значно погіршилася. Хоча навіть синоптики не прогнозували таких снігопадів на західній Україні. Тому облавтодор, зверніться до підрядних організацій за допомогою. У них є і техніка, і ресурси. Дороги Волині мають бути в належному стані. Тим більше, що гроші на експлуатацію доріг є”, – зауважив Віктор Васильович.

До слова, лише одна фірма – ТзОВ «Аміла» – працює на субпідряді у ДП «Волинський облавтодор». Відтак, іншим підрядним організаціям запропонували сформувати власні пропозиції щодо напрямків, які вони бажають обслуговувати. Відповідні пропозиції до 1 січня 2019 року опрацюють в департаменті регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Опісля – можна буде оголошувати початок тендерних процедур.

“Кошти на зимове утримання будуть. Чим швидше отримаємо ваші пропозиції та опрацюємо їх, тим раніше зможемо розпочати роботи. Дуже важливо для нас вже в січні позитивно впливати на ситуацію, яка складається на дорогах області”, – додав Віктор Довгополюк.

Поруч із тим, триває поточний, середній та капітальний ремонт доріг місцевого значення. Об’єкти практично всі завершені, залишилося оформити відповідні документи. Однак, залишається декілька доріг, які, через погіршення погодних умов, завершити не встигають. Тому, на думку посадовця, до кінця року орієнтовно не освоєними залишаться близько 7 млн грн.

“Із майже 400 мільйонів гривень, 7 – це не так вже й багато. Але ми могли вийти на 100 відсоткове освоєння коштів. Тому над власними помилками та їх недопущенням працюватимемо вже у 2019 році”, – резюмував Віктор Васильович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: