21:35, 25 Вересня 2020

Для студентів Луцького НТУ організували екскурсію в одну з успішних ОТГ

Під час візиту студенти ознайомилися з інфраструктурою громади – відвідали ЦНАП, Боратинську амбулаторію та місцевий спорткомплекс. Студентів особливо зацікавила робота Центру надання адміністративних послуг та Служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення у контексті надання соціальних послуг. Спільно з представниками органу місцевого самоврядування молоді люди також обговорили питання децентралізації, перспективи розвитку та стратегічні цілі Боратинської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Про структуру апарату сільської ради, повноваження і обов’язки сільського голови та депутатів розповів очільник Боратинської громади Сергій Яручик. Голова закликав молодь не бути байдужими і цікавитися політичним та соціально-економічним розвитком своїх громад та країни в цілому:

«Мешканці громад, особливо молодь, повинні мати об’єктивну думку про владу, сформовану на основі власних спостережень. Під час таких інформаційних заходів та екскурсій кожен може стати на крок ближче до місцевої влади. Вкрай важливим також вважаю процес залученості мешканців до прийняття рішень – у цьому плані ми намагаємося бути максимально лояльними та відкритими».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: