21:35, 12 Грудня 2018

Для сімейних лікарів Волині придбали 23 автомобілі

На Волинь прибули 23 автомобілі марки «Пежо 301». Автівки закупили за кошти співфінансування субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту МОЗ і Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей».

Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбук» голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

За словами начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадмінстрації Ігоря Ващенюка, вартість придбання – понад 8,5 мільйона гривень. Транспортні засоби ще до кінця року доправлять на місця, в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Нині ж визначаються з розподілом, відповідно до затвердженого плану спроможної мережі закладів охорони здоров’я.

Авто призначені для користування лікарів загальної практики – сімейних лікарів для того, щоб зробити первинний рівень надання послуг ще доступнішим для пацієнтів.

Наразі це – перша партія авто. У наступному році за кошти співфінансування планують придбати ще понад 3 десятки транспортних засобів такого ж призначення. Однак якщо у цій закупівлі орієнтувалися на економічність моделей, то під час оголошення наступних тендерів акцент робитимуть на прохідності, з врахуванням дорожньої ситуації в краї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: