21:10, 07 листопада 2019

Для сімейної медицини Волині придбають шість автомобілів

На придбання службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини планують закупити шість авто за три мільйони гривень.

Тендер оголосив департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської ОДА. Тендерні пропозиції приймають до 21 листопада. Строк постачання автомобілів – до 20 грудня. Очікувана вартість шести автомобілів – три мільйони гривень.

Як передбачає технічна частина тендерної документації, автомобіль повинен мати здатність пересуватися по дорогах низької якості і поза дорожньої мережі, а також долати штучні та природні перешкоди без залучення допоміжних засобів. Запропонований легковий автомобіль повинен бути новим, таким, що не перебував в експлуатації та виготовлений не раніше 2019 року. Термін гарантійного обслуговування легкового автомобіля повинен становити не менше ніж 60 місяців або 100 000 км пробігу з дати отримання замовником. Учасник повинен забезпечити можливість здійснення технічного нагляду, гарантійного та сервісного обслуговування автомобіля на протязі гарантійного терміну експлуатації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: