12:52, 25 Липня 2018

Для школи № 27 у Луцьку хочуть придбати 88 ноутбуків

Понад 870 тисяч гривень коштуватиме комп’ютерне обладнання для вчителів та учнів, яке повинно надійти у школу в 55-му мікрорайоні Луцька до 1 вересня. 

Відкриті торги з метою закупівлі портативних комп’ютерів (ноутбуків – 88 штук) для комплектації об’єкту «Будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні міста Луцька» проводять через електронну систему «Prozorro».

Тендерні пропозиції прийматимуть до 5 серпня, розпочнеться аукціон 6 серпня. Товари повинні надійти до 1 вересня. Очікувана вартість товарів становить 870,6 тисячі гривень.

Відповідно до технічної документації, портативний комп’ютер вчителя (ноутбук з мишкою) повинен відповідати таким вимогам: процесор: Intel Pentium 4200 або еквівалент; відеоадаптер: інтегрований відеоадаптер Intel HD Graphics 4400 або еквівалент; оперативна пам’ять: технологія не гірше DDR3, частота не менше 1600 MHz, об’єм пам’яті не менше ніж 6 Gb; жорсткий диск: тип не гірше SATA, швидкість шпинделя не менше 5400 об/хв, об’єм пам’яті не менше ніж 1ТВ; дисплей: діагональ не менше ніж 15”, широкоформатний TFT або LCD, 16:9, максимальна роздільна здатність не менше ніж 1366 х 768; WEB-камера: не менше ніж 0,3 Mp; роз’єми та порти: не менше ніж 2 x USB 3.0 та 1 x USB 2.0/HDMI/ LAN (RJ-45)/кард-рідер/ аудіо вихід; комунікації: наявність Bluetooth та/або Wi-Fi 802.11, LAN; операційна система: попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) з безкоштовними оновленнями, підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом; пакет програмних засобів офісного призначення: сертифікований в Україні, з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML та MDB, ODT, ODS, ODP), а також роботу з електронною поштою. Наявність україномовної підтримки; антивірус: попередньо встановлений антивірусний захист із здатністю виявлення та знешкодження мережевих загроз, наявністю превентивних технологій, які забезпечують виявлення невідомих загроз; термін дії ліцензії не менше ніж 5 років. Планують придбати 43 таких ноутбуки.

Портативний комп’ютер учня (ноутбук з мишкою і гарнітурою (навушники і мікрофон)) повинен мати такі характеристики: процесор: Intel Bay Trail Atom Z37xx або еквівалент; відеоадаптер: інтегрований відеоадаптер Intel HD Graphics або еквівалент; оперативна пам’ять: з технологією не гірше ніж DDR3, об’єм пам’яті не менше ніж 4 Gb; жорсткий диск: тип не гірше SATA, швидкість шпинделя не менше 5400 об/хв, об’єм пам’яті не менше ніж 500 Gb або твердотільний флеш-накопичувач з об’ємом пам’яті не менше ніж 32 Gb; дисплей з діагоналлю не менше ніж 10,1”, тип сенсорний, не менше ніж 5 дотиків, TFT або LCD, максимальна роздільна здатність не менше ніж 1366 х768; WEB-камера: WEB-камера не менше ніж 1,3 Mp; роз’єми та порти не менше ніж 1 x USB 3.0 та 1 x USB 2.0/HDMI/кард-рідер/ аудіовихід; комунікації: наявність Bluetooth та/або Wi-Fi 802.11b/g/n/; корпус: пиловологостійкий, відповідність класу захисту не менше ніж IP41; операційна система: попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) з безкоштовними оновленнями, підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом. Повноцінна підтримка роботи користувачів з обмеженими можливостями; пакет програмних засобів офісного призначення: пакет офісного прикладного програмного забезпечення з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML та MDB, ODT, ODS, ODP), а також роботу з електронною поштою; антивірус: попередньо встановлений антивірусний захист із здатністю виявлення та знешкодження мережевих загроз, наявністю превентивних технологій, які забезпечують виявлення невідомих загроз; термін дії ліцензії не менше ніж 5 років. Придбають 45 таких ноутбуків.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: