14:02, 29 Грудня 2021

Для Шацької лікарні придбали сучасний рентген-апарат

Новий рентген-апарат придбали за кошти фонду соціально-економічного розвитку територій, обласного, районного та бюджету громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Медичний заклад відвідали голова обласної ради Григорій Недопад, спільно з народним депутатом Вячеславом Рубльовим та депутатами обласної ради.

Як розповіла директорка лікарні, депутатка обласної ради Світлана Крецу, старий рентген-апарат постійно потребував дороговартісного ремонту.

«Він часто виходив з ладу, і мешканці громади лишалися без належного медичного обслуговування, тому питання придбання нового рентгену було дуже актуальним, – розповідає медик. – Зараз ми обслуговуємо близько 16 тисяч мешканців громади, а під час літнього сезону тих, хто потребує нашої допомоги, збільшується втричі».

Очільник депутатського корпусу області Григорій Недопад зазначив, що обласна рада завжди фінансово підтримує ініціативи, які покликані покращити медичні послуги для мешканців краю.

«З обласного бюджету ми виділили півмільйона гривень на співфінансування закупівлі рентген-апарату. Забезпечення медичною апаратурою закладів області завжди буде в пріоритеті для обласної ради», – наголосив Григорій Недопад.

Медики новеньким обладнанням дуже задоволені, адже значно покращилася якість зображення та  швидкість його обробки. Апарат дозволятиме робити знімки як в горизонтальному положенні, так і в вертикальному.

«Ми дякуємо від всіх медичних працівників та від імені кожного нашого пацієнта, – каже Світлана Крецу. – Отак, спільними зусиллями, спільними коштами ми змогли вирішити важливе питання. Зараз ми готуємо документи на введення рентген-апарату в експлуатацію та плануємо підписувати додаткові пакети з Національною службою здоров’я і, відповідно, розширювати перелік послуг, які зможемо надавати нашим мешканцям».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: