20:49, 24 Травня 2021

Для пришвидшення контрольних операції прикордонники та митники України зустрілись з колегами з Польщі

Сьогодні, 24 травня, в пункті пропуску «Ягодин» відбулася міжнародна чотиристороння зустріч представників прикордонної та митної служб України й Республіки Польща.

Про це інформують у прес-службі Луцького прикордонного загону.

Сторони обговорили питання зменшення накопичення і пришвидшення руху вантажівок через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» та співпраці між суміжними службами.

Зазначимо, що у зв’язку зі зростанням вантажопотоку, перед пунктом пропуску «Ягодин-Дорогуськ», як з української, так і з польської сторони, особливо наприкінці робочого тижня, утворюються черги вантажних транспортних засобів.

Аби підвищити швидкість перетинання українсько-польського кордону при збільшенні транспортного потоку, Сторони домовились вживати усіх можливих заходів, у тому числі, забезпечувати виставлення додаткових прикордонних нарядів.

Також представники прикордонної та митної служб України й Республіки Польща, що несуть службу у складі змін в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», будуть щодобово зустрічатися та обмінюватися інформацією щодо кількісних показників контрольних операцій для вирішення питань пришвидшення пропуску вантажних транспортних засобів через кордон.

Зауважимо, що відповідно до вимог Меморандуму про запровадження системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні, з метою забезпечення ритмічності пропускних операцій, службами обох сторін за добу в обох напрямках в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», оптимально приймається 1200 вантажних транспортних засобів. Фактично ж щодоби забезпечується пропуск через кордон близько 1300 вантажівок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: