09:13, 26 Жовтня 2022

Для Нововолинської лікарні придбали сучасне обладнання

У Нововолинській центральній міській лікарні з’явилося нове обладнання. Його презентували головний лікар Олег Шипелик і завідувач відділення ортопедії та травматології Роман Брус.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Як відзначив міський голова Борис Карпус, більше ніж половину операцій на Волині проводять саме нововолинські медики. Тому нове обладнання тут вкрай потрібне. Його придбали коштом бюджету громади та НЦМЛ.

Артроскопічна стійка дозволяє робити весь спектр артроскопій, як діагностичних, так і лікувальних. З допомогою діагноартроскопії лікар через невеличкі проколи на шкірі вводить артроскоп у порожнину суглоба, а зображення відображається на екрані монітора. Таким чином можна детально побачити стан суглоба, хрящів, кістки, меніска, зв’язок.

Зазвичай після проведеної процедури діагностичної артроскопії пацієнт іде додому на наступний день, іноді – через 4 години після процедури.

Електронно-оптичний перетворювач (ЕОП) або рентген дуга діє у тривимірному форматі і дозволяє лікарю за допомогою вмонтованого комп’ютера спостерігати за процесом операції на моніторі. Тепер для не потрібно щоразу викликати рентгенолога — всі процедури лікарі роблять самі. Комплекс ЕОП дозволить здійснити понад 700 складних операцій в рік з високою якістю, не просто відновити уражені функції травмованої людини, а й зменшити період її реабілітації.

Корисним додатком став найсучасніший багатофункціональний ортопедичний стіл європейського виробництва. Він прискорює репозицію перелому і його фіксації, що максимально зручно для хірурга і дає можливість одночасно провести різні види операцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: