14:05, 08 Грудня 2018

Для Нацпарку «Цуманська пуща» розробили неякісний стратегічний проект

Науково-технічна рада розкритикувала проект організації території Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів. Засідання ради відбулося сьогодні, 7 грудня.

Про це повідомив «Народний контроль. Волинь» на своїй сторінці у «Фейсбук».

Тендер на розроблення проекту виграло Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування». Вартість – 900 тисяч гривень.

Після презентації проекту у представників науково-технічної ради виникло чимало запитань.

Загалом були озвученні зауваження щодо неточної інформації, неперевіреної, а в деяких розділах – взятої не з надійних джерел. Зокрема, на думку ради, до такого важливого проекту залучили малу кількість науковців.

На засіданні ради виступив керівник «Народного контролю» Павло Данильчук. Передусім він зауважив, що є недовіра до структури, яка розробляла проект організації території парку, оскільки відомо, що інститут фігурує у кримінальному провадженні.

Також Данильчук висловив обурення через те, що у проекті практично не вказано про багатовікові дубові ліси. Тож він наполіг, аби цей проект надали у відкритий доступ, щоб громадськість мала можливість ознайомитися.

У підсумку, науково-технічна рада прийняла рішення відправити цей проект на доопрацювання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: