16:00, 01 Квітня 2019

Для луцької лікарні придбають сучасне обладнання

Для Луцької міської клінічної лікарні придбають сучасну ендоскопічну апаратуру.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

«Проект модернізації медичного обладнання в Луцькій міській клінічній лікарні» відібрали з 500 заявок від неприбуткових організацій України на допомогу від уряду Японії. Програма безпеки людини КУСАНОНЕ 2019 року передбачає безвідплатну допомогу на загальну суму близько 800 000 доларів на реалізацію дванадцяти проектів у сфері охорони здоров’я, соціального захисту та освіти у різних регіонах України. У рамках програми, що спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні, підписали відповідні грантові угоди.

Нещодавно у посольстві Японії в Києві її підписали посол Японії в Україні Такаші Кураї та голова правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» Федір Кошель.

Кошти у сумі 87400 доларів США (2342 320 тис. грн) перерахували на рахунок Благодійної організації для закупівлі сучасної ендоскопічної апаратури для Луцької міської клінічної лікарні.

Починаючи з 2002 року в Україні в межах програми КУСАНОНЕ профінансували 139 проектів на суму близько 10 млн доларів у сферах охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд доларів. Зокрема, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ в Україні на загальну суму 1,87 млрд доларів.

У межах «Проекту модернізації медичного обладнання в Луцькій міській клінічній лікарні» (за підтримки членської благодійної організації “Муніципальна лікарняна каса”), що отримав японський грант, закуплять відеодуоденоскоп та відеогастроскоп з комплектом обладнання.

Це обладнання дає набагато якісніше та детальне зображення, ніж фіброендоскопи. Відеодуоденоскоп, який планують придбати, має великий діаметр робочого каналу, його спеціально розробили для виконання ендоскопічних втручань на жовчних протоках. Це дозволить значно краще візуалізувати судини та дрібні структури слизової оболонки шлунково-кишкового тракту з значним оптичним збільшенням. Обстеження стануть більш інформативними і допоможуть робити ранню діагностику передпухлинних і пухлинних захворювань. Висока роздільна здатність зображення в такій ендоскопічній системі дозволить діагностувати найменші пошкодження шлунково-кишкового тракту та провести своєчасне лікування. Це значно покращить якість проведення ендоскопічних операцій у КП «Луцька міська клінічна лікарня».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: