12:30, 05 Березня 2022

Для лучан організовують навчання, комунальні служби працюють у штатному режимі: ніч у громаді минула спокійно

Ніч у нашій громаді минула спокійно. Станом на ранок суботи усі комунальні установи, підприємства та організації, усі комунальні служби працюють в штатному режимі, забезпечують поточну життєдіяльність нашого міста та наших сіл. Громадський транспорт вже традиційно курсує в режимі вихідного дня.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Нагадую, що ми розгорнули програму з навчання, як діяти в умовах воєнного стану, яке включає в себе різні блоки знань: як діяти під час обстрілу, базові навички самооборони, як передавати інформацію та користуватись раціями, як працює система оповіщення, як необхідно поводити себе в укритті та багато іншого. Якщо ви бажаєте записатись на ці навчання, необхідно організуватися вашим будинком. Ми переважно діємо через ОСББ або через ЖЕКи, також можуть самоорганізуватися жителі приватного житлового сектору та зателефонувати за номерами 77-31-60 або 77-31-63. Інструктори, які мають відповідний досвід та багаж знань, проінструктують вас та підготують до надзвичайної ситуації для того, щоб ви були готові до різних подій, які можуть, на превеликий жаль, статись з нами зараз. Також навчання щодня відбуваються о 13:00 в приміщенні нашого комунального закладу “Спорт для всіх” на вулиці Будівельників, 11. Довідки за телефоном: 097-177-79-88. Також навчання відбуваються там щодо того, як діяти в умовах воєнного стану, як надавати медичну допомогу і таке інше.

Неодноразово наголошували ми на забороні продажу алкоголю, на тому, що в умовах воєнного стану, розпорядження, яке я підписав ще в неділю і воно забороняє з 7 години ранку понеділка продавати алкоголь, необхідно дотримуватися суворо. До нас надходять десятки повідомлень щодо того, що там здійснюється торгівля, там здійснюється торгівля. Наша група швидкого реагування муніципальної варти разом з поліцією виїжджають на місця. Вчора я опублікував відео, як поліція працює з тими, хто не бажає виконувати розпорядження, хто не реагує на зауваження, тому що перед тим, як знищити цю партію алкоголю, яку намагалися продати, поліція попереджала про неприпустимість і на перший раз завжди намагається попереджати. Якщо той чи інший підприємець чи людина не розуміє цього, тоді знищується ця партія алкоголю і разом з цим складається адміністративні матеріали і людина притягається до відповідальності.

Вчора на позачерговій сесії ми ухвалили звернення до жителів міста Брест Республіки Білорусь та до усіх білорусів, в якому наголосили на тому, що немає сьогодні жодної підстави для вторгнення Збройних Сил Республіки Білорусь на територію України, на територію Волинської області. Наголосили на тому, що наші міста-побратими мають багатолітню історію співпраці і сьогодні не варто ставати російськими найманцями військовослужбовцям Збройних Сил Республіки Білорусь, загострювати ситуація і допустити можливі сутички. Звернулись з тим, щоб не допустити кровопролиття і людських жертв. Після цього я записав своє відеозвернення, як міський голова і воно поширилось по білоруських телеграм-каналах і уже назбирало більше мільйона переглядів в Республіці Білорусь. Сподіваємося щиро, що воно буде мати силу, воно підсилить сьогодні небажання військовослужбовців Республіки Білорусь брати участь у війні Росії проти України, змотивує жителів Бреста та усіх білорусів протидіяти цьому вторгненню, тому що ми сьогодні вже знаємо, що є люди в Білорусі, які риють протитанкові рови, які розбирають залізниці і роблять інші речі для того, щоб не допустити вторгнення військових сил Республіки Білорусь на територію Волині», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: