20:03, 03 Червня 2023

Для дитсадків Горохівської громади поставили нове обладнання

Протягом січня-травня в  садочки «Казка» і «Сонечко» відбулися поставки різноманітного обладнання від проекту  USAID «ГОВЕРЛА».

Про це повідомляють на сайті Горохівської громади.

Отримали майна на суму 2,1 мільйона гривень, зокрема: дві електричні плити, дві пароконвекційні печі, сім ліній роздачі та чотири стелажі для кухонь, три холодильники, три морозильники, дві підлогомийні, одна посудомийна, п’ять пральних та п’ять сушильних машин, 40 металевих гардеробних шаф, 900 одиниць посуду, 30 комплектів меблів для їдалень. Частину цього обладнання передали в інші заклади освіти, спортивну школу,  культурне укриття.

«Все обладнання – сучасне та енергоефективне, швидше готується їжа, в холодильниках добре зберігаються продукти, менше часу йде на прибирання. Окрема подяка за посуд, особливо каструлі», — резюмує Інна Гайда, директор ЗДО «Казка».

Погоджується з нею і Галина Озірська, директор ЗДО «Сонечко»: «Технічне оновлення кухні полегшило роботу працівникам, покращилась якість страв. Завдяки пральним та сушильним машинам втричі менше часу та енергії витрачається на прання. А ще набагато приємніше працювати з новим оснащенням, їх гарний естетичний вигляд додає нам стимулів до роботи».

У ЗДО «Казка» з початку російської агресії проживають внутрішньо-переміщені особи, які теж використовують частину обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: