14:50, 10 Червня 2019

Для дітей із родин загиблих в АТО організували майстер-клас з живопису. ФОТО

7 червня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для діток із родин загиблих в АТО організували майстер-клас з живопису із елементами арт-терапії.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Проводила його художниця Наталія Мартинюк. Жінка не з чуток знає, що творчість придає сили та допомагає у важких життєвих моментах, адже сама почала малювати сидячи на інвалідному візку, а її вчителем була семирічна донечка Анель, котра і тепер була її підтримкою.

Було цікаво спостерігати за художницею, котра намагалася не лише навчати загальним методам живопису діток у котрих війна відібрала татусів і безтурботне дитинство, вона їх слухала, допомагала «переключитися» від проблем, вчила їх уважно роздивлятись довкола і бачити різноманіття барв і відтінків, а потім просила своїх учнів відтворити на папері свої відчуття.

Дітки у спілкуванні та творчому пошуку навіть не помітили, як минув час.

«Усі наполегливі, справжні сини воїнів, що захищали наш мир! Працювати для таких діток — надзвичайна радість», — відгукувалася художниця.

Вдова, яка є мамою шестирічного Матвійка, Ольга Ляшук, в свою чергу подякувала за чудову зустріч.

«Наші дітки отримали безліч позитивних емоцій. Дякуємо управлінню соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, що організовуєте для нас подібні заходи. Це чудово мати можливість розвивати таланти своїх діток», — сказала жінка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: