09:42, 05 Липня 2021

Для дітей військовослужбовців організували поїздку до місць, де проходила Берестецька битва

З нагоди відзначення 370-ї річниці Берестецької битви та в рамках проведення музейної акції «Мій тато – Герой!» філія Національного військово-історичного музею України – Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки спільно з Волинським обласним терцентром комплектування та соцпідтримки, громадською організацією «Козацьке Стрілецьке Братство» організував екскурсію в Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» для дітей військовослужбовців Луцького гарнізону.

Захід відбувся за фінансової підтримки Базельського осередку українського товариства Швейцарії Базельський Осередок Українців.

Учасники екскурсії відвідали музей «Поле Берестецької битви», Георгіївську та Михайлівську церкви.

З метою вшанування пам’яті героїв діти військовослужбовців зі своїми батьками ознайомилися з місцями історичної битви 370-річної давнини в селах Острів та Пляшева Дубенського району Рівненської області.

Продовженням заходу стало відвідування справжнього козацького табору, організованому громадською організацією «Козацьке Стрілецьке Братство». У таборі екскурсантів ознайомили зі зразками різноманітного козацького озброєння та пригостили смачним кулішем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: