15:30, 23 Квітня 2024

ДКП «Луцьктепло» отримало обладнання, що дозволить заощаджувати близько чотирьох мільйонів гривень

ДКП «Луцьктепло» отримало другу когенераційну установку для забезпечення електроенергією однієї з котелень міста. Цю установку передали у рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між ДКП «Луцьктепло» та USAID.

Про це у «Фейсбук» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Очікується, що впродовж опалювального сезону установка економитиме для підприємства близько чотирьох мільйонів гривень.

Робота когенераційної установки дозволить відмовитися від споживання електрики із зовнішньої мережі та вберегти споживачів котельні від відсутності тепла і гарячої води на випадок перебоїв чи довготривалих аварійних відключень електропостачання. Це дасть можливість забезпечити комфорт в 45 житлових багатоквартирних будинках та семи об’єктах соціальної сфери.

Перша із установок була введена в експлуатацію на початку року, повністю забезпечуючи електроенергією на власні потреби одну із найбільших котелень Луцька.

«Отримання таких установок є дуже актуальним рішенням, адже дозволяє зменшувати витрати на електроенергію і ставати менш залежним від енергоносіїв. Тож поряд із тим, що підприємство безплатно отримало ці дві установки вартістю близько 40 мільйонів гривень від USAID ПЕБ, – це неабияка підтримка, що дозволить фінансово оздоровити підприємство», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: