14:32, 27 Травня 2024

Діти з прийомних родин Харківщини приїхали на Волинь

У межах співпраці обласних адміністрацій Волинь прийняла першу групу дітей із прийомних родин Харківщини.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА із посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За сприяння Благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка» у Волинській області забезпечать перебування першим 17 сім’ям з дітьми строком на три місяці. Протягом цього терміну родинам пропонуватимуться можливості для подальшого перебування на безпечній території.

В організації довезення сімей до місця оздоровлення взяли участь АТ «Укрзалізниця», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Партнерство «Кожній дитині».

ЮНІСЕФ та партнери провели індивідуальну оцінку для кожної сімʼї, на основі якої надають фінансову допомогу кожній переміщеній особі в розмірі 10 800 гривень, продуктові та гігієнічні набори, психосоціальну підтримку.

Таким чином, до безпечного регіону було переміщено 75 осіб, серед яких 50 дітей. Після прибуття на Волинь сімʼї супроводжуватимуть соціальні служби. Партнери, серед яких ЮНІСЕФ, СОС «Дитячі містечка», «Джерело» та інші, готові надавати подальшу підтримку для забезпечення добробуту дітей та сімей.

Зазначимо, що питання евакуації дитячих будинків сімейного типу, прийомних та опікунських родин обговорювали на нещодавній нараді з гуманітарного реагування в Харківській області під головуванням Віце-прем’єр-міністерки Ірини Верещук.

Загалом на потреби переміщення таких сімей до безпечних регіонів України БФ «СОС Дитячі Містечка» виділив 36 мільйонів гривень.

«Я дякую всім нашим партнерам, які долучилися до евакуації дітей із прифронтових територій. Кожна українська дитина повинна бути в безпеці», — резюмувала Віце-прем‘єрка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: