09:42, 15 Серпня 2023

Діти з Камінь-Каширської громади поїхали на відпочинок у Латвію

41 дитина пільгових категорій Камінь-Каширської громади перебувають на відпочинку в Україні та за кордоном. 

Про це інформують на сторінці громади у “Фейсбук”.

12 серпня 21 дитина пільгових категорій відправилися у тижневу туристичну поїздку в Латвійську Республіку. Завдяки налагодженій міжнародній співпраці Камінь-Каширської міської ради та самоврядуванню Південно-Курземського краю Латвійської Республіки і на запрошення від Муніципалітету Південне Курземе діти отримали можливість безплатно подорожувати, проживати, харчуватися і ознайомитися із дружньою нам країною та її культурно-історичною спадщиною. Всі витрати — за рахунок приймаючої сторони.

Дорога до країни не близька, тому з особливою увагою поставилися до відрядження учнів в управлінні гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради. Два педагоги та медична сестра супроводжують дітей у поїздці. Керівник управління гуманітарної політики Сергій Лукашук спільно з батьками відправили дітей на відпочинок за кордон. Очільник освіти побажав учням щасливої дороги і цікавого та змістовного відпочинку.

Ще 20 дітей активно відпочивають в санаторії «Лісова пісня», ДЗОВ «ЕкоЛенд» на Хмельниччині (Кам’янець-Подільський р-н, село Привороття Друге). Мальовничий заклад розташований поруч із Національним природничим парком «Подільскі Товтри», який з 2017 року входить у світову спадщину ЮНЕСКО, як один з масивів букових пралісів.

Всі путівки (на 14 днів перебування) придбані через проведення тендерних закупівель і використані для оздоровлення, в першу чергу дітей, чиї батьки загинули чи зникли безвісти під час оборони та виконання бойових завдань із захисту нашої країни, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.

З урахуванням складної та небезпечної ситуації, зумовленої війною, при виборі місця для відпочинку та оздоровлення важливими були безпека, екологія, професійні вихователі, якість харчування, насичена та корисна програма розвитку.

Всього на відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій цьогоріч із міського бюджету виділили понад 500 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: