23:11, 08 Грудня 2021

Діти Рожищенської громади можуть виграти цінні подарунки від Святого Миколая

У міській раді організували конкурс «Творчість свою представляй – в гості спішить Миколай!», в якому діти віком 6-14 років мають можливість проявити свій талант і виграти цінний подарунок.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Тема конкурсу полягає в тому, щоб креативно та творчо показати День Святого Миколая у малюнку, вишивці, виробі з бісеру чи паперу, в оригінальному листі до Чудотворця, вірші, колядці, грі на музичному інструменті.

До участі запрошують юних жителів міста Рожище, селища Дубище, сіл Рудня, Ольганівка, Валер’янівка, Переспа, Мар’янівка, Забара, Линівка, Малинівка, Мирославка, Трилісці, Тихотин, Бортяхівка, Літогоща, Іванівка, Корсині, Мильськ, Берегове, Сокіл, Духче, Навіз, Топільне, Дмитрівка, Михайлин, Кобче, Рудка-Козинська, Козин, Пожарки, Оленівка, Носачевичі, Вишеньки, Єлізаветин, Олешковичі, Луків, Крижівка та Незвір.

Конкурсанти змагатимуться у трьох вікових категоріях: перша (6–8 років), друга (9–11 років), третя (12–14 років).

Отож, якщо ви гарно малюєте чи креативно поєднуєте слова в речення або власноруч творите оригінальні речі, якісно сфотографуйте свою творчість (не більше 5 фото) та беріть участь у конкурсі міської ради.

Юних артистів різних жанрів просимо записати відео (не довше 1.30–2 хвилин) з виконанням пісні, колядки або вірша про Святого, Миколая, Новий Рік, Різдво (на початку буде доречно привітати жителів Рожищенської громади з Миколаєм та прийдешніми святами).

Творчі роботи в якісному фото чи відеоформаті приймають по 15 грудня включно. Їх потрібно надіслати на електронну адресу annakaras28@gmail.com або на вайбер за номером телефону 068-040-16-88. Також можна принести на флешці у міську раду, що знаходиться за адресою: м. Рожище, вул. Незалежності, 60 (3 поверх, кабінет 43).

У листі до конкурсної роботи обов’язково вкажіть: прізвище, ім’я, по батькові автора (повністю),  дату народження, свій контактний телефон або одного з батьків, адресу, навчальний заклад.

З 16 по 19 грудня включно на сторінці «Facebook» Рожищенської міської ради будуть опубліковані фото та відеороботи учасників, за які всі охочі зможуть голосувати.

20 грудня на офіційному сайті Рожищенської міської ради назвуть прізвища конкурсантів, чиї презентації творчості наберуть найбільше вподобайків (лайків). Переможці отримають цінні подарунки.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону 068-040-16-88 (Анна).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: