12:05, 21 Січня 2018

Діти волинських Героїв відвідали різдвяний Люблін. ФОТО

За сприяння та ініціативи волонтерського руху “Мeцeнaти для сoлдaтa” (МдС) 20 дітей Небесного Легіону нещодавно повернулись з-за кордону, відвідавши після Різдвяних свят місто Люблін. Окрім Волині у поїздці взяли участь діти, у котрих війна відібрала батьків і безтурботне дитинство з Рівненської, Львівської та Київської областей.

Про це повідомляють організатори у “Фейсбук”.

Насичене дозвілля, гарний прийом, вишукані страви, море розваг та екскурсій, подарунки та частування, спільне колядування та зустріч з неймовірними людьми – ось що найбільше запам’ятають діти, котрі на вдячність приготували колядки та щедрівки.

Діти проживали в одному з найкращих помешкань у Любліні – в гостьовому будинку-готелі “Dom na Podwalu”, якому вже понад 300 років і перебуває в ідеальному стані. Будівля розміщена в комплексі історичних споруд та знаходиться в самому центрі Старого міста, а з вікон номерів відкривається чудова панорама на Люблінський замок. Директор гостинно відкрив навстіж не тільки двері свого готелю – але й своє серце, ставши за короткий час великим другом і опікуном для гостей, супроводжуючи їх усюди.

Дітей порадувала зустріч з лучанкою Маргаритою, вона є органісткою у храмі Св. Войцеха, який входить в архітектурний ансамбль гостьового будинку. Маргарита для всіх 22 учасників поїздки вручила особисто від себе теплі шапки та рукавички.

За три дні діти встигли охопити багато об’єктів, зустрічей і подій:

– ознайомились з чудовим замком та побачили цікаву люблінську архітектуру;

– намилувались святковою ілюмінацією та досхочу «поспацерували старувкою»;

– поколядували у 2-х храмах та у центральній шопці напроти Люблінської ратуші;

– відвідали майстерню з хенд-мейд виробів «Jarmark Lubelski»;

– отримали майстер-клас з витинання, різьблення, гончарства та кошикоплетіння;

– ознайомились з найцікавішими настільними іграми польських ровесників;

– отримали подарунки від Святого Миколая, і відвідали його майстерню;

– скоштували традиційні польські страви та відчули правдиву гостинність;

– познайомились з мером міста Кшиштофом Жуком та депутатом міськради Кшиштофом Становскім, генеральним консулом України в Любліні Василем Павлюком, керівником цукрової фабрики «Pszczółka (Бджілка)» Алєксандером Баторскім;

– відвідали приміщення люблінського «ужонду», де голосують місцеві депутати, а також мерський кабінет, та дали інтерв’ю місцевим ЗМІ;

– намилувались в місцевому аквапарку та досхочу настрибались на батутах;

– побували ВІПами, журналістами і «пілкажами» на сучасній футбольній арені;

– а ще відвідали музеї, футбольний клуб, центр туризму та побували на закупах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: