17:11, 25 Липня 2018

Діти із Донецької та Луганської областей відпочиватимуть на Волині

У серпні цього року на теренах краю оздоровляться та відпочинуть діти, які проживають у населених пунктах Донецької та Луганської областей, розташованих на лінії зіткнення. На це з обласного бюджету спрямували 199 тис. грн.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, листи-запрошення від Волинської обласної державної адміністрації щодо оздоровлення дітей вже надіслані головам Донецької та Луганської облдержадміністрацій.

Відтак, з 1 до 21 серпня 15 дітей із м. Маріуполь Донецької області перебуватимуть у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Парасолька» с. Дольськ Туріського району. Натомість з 12 до 25 серпня 32 дитини із Луганської області відпочиватимуть у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Сонячний» с. Гаразджа Луцького району.

Варто також зазначити, що зараз 13 дітей та 7 дорослих із обласного еколого-натуралістичного центру м. Донецька в рамках програми «Економічними стежками України» перебувають на відпочинку в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» с. Світязь Шацького району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: