18:05, 08 Грудня 2018

Дітей волинських залізничників кличуть на зустріч зі святим Миколаєм

Львівська магістраль запрошує на зустріч зі святим Миколаєм 18 тисяч дітей залізничників, серед яких і діти працівників залізниці з Волині.

Про це написала на своїй сторінці у «Фейсбук» «Львівська залізниця».

Такі зустрічі традиційно організовують для дітей залізничників профспілкові організації магістралі.

Відтак, святкові дійства відбудуться окрім театрального закладу Луцька ще й в театрах Тернополя, Коломиї, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Ужгорода та Мукачева, а також у Львівському державному цирку та Будинку науки і техніки Львівської дирекції залізничних перевезень.

Окрім чудових вражень від подорожей та казкових зустрічей зі святим Миколаєм, залізничники потурбувалися і про солодкі подарунки для дітлахів.

Виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот зазначив, що попри всі приємні клопоти, пов’язані з організацією свята, має бути гарантування безпеки дітей під час відвідування святкових заходів.

З цією метою профспілкові працівники спільно із залізничниками опрацьовують питання транспортної логістики, супроводу, харчування тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: