13:29, 26 Вересня 2018

Директорці санаторію «Пролісок» не продовжили контракт

Сьогодні, 26 вересня, під час сесії Волинської обласної ради депутати розглянули проект Про призначення Валентини Касарди на посаду директора комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок».

Про це повідомляють на сайті облради.

Депутат Сергій Слабенко запропонував надати слово представникам трудового колективу санаторію. Людмила Кирда запропонувала підтримати колектив, який зробив оздоровницю європейським санаторієм. Вона вважає, що продовження контракту для нинішнього директора має бути більше ніж на три місяці.

Голова обласної ради Ігор Палиця заявив, що підтримував Валентину Касарду, з якою був укладений контракт. Водночас, він заявив, що не розуміє, чому керівник не надала документів щодо господарсько-фінансового стану підприємства, які просила тимчасова комісії з питань перевірки комунальних підприємств. Голова облради запевнив, що санаторій буде працювати успішно не залежно від кадрового рішення обласної ради. Крім того, оздоровниця гарантовано залишиться в комунальній власності області.

Потому виступили представники колективу санаторію “Пролісок”. Вони висловили свою підтримку директору санаторію Валентині Касарді.

Голова обласної ради Ігор Палиця запевнив, що заслуг Валентини Касарди ніхто не применшує.

“Але керівник повинен розвивати колектив та працювати так, щоб підприємство не зупинилося після того, як завершується контракти”, – зауважив голова облради.

Валентина Касарда висловила припущення, що санаторій хочуть знищити.

Депутати не підтримали проекту рішення про призначення Валентини Касарди. Голова облради запропонував пані Касарді стати почесним керівником підприємства і порадити депутатам кандидатуру молодого спеціаліста на посаду директора санаторію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: