15:08, 16 Квітня 2019

Дільничний офіцер поліції у Луцьку – чемпіон України з армреслінгу. ВІДЕО

23-річний Андрій Мороз, майстер спорту України з армреслінгу, працює дільничним офіцером поліції у Луцьку. Він разом із ще чотирма волинськими поліцейськими став героєм всеукраїнської інформаційної кампанії з популяризації служби в поліції. Рекламний щит із його зображенням та гаслом «Наш поліцейський – наш чемпіон» встановлений на вулиці Гордіюк в обласному центрі.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Андрій Мороз родом із села Новоукраїнка сусідньої Рівненської області. Закінчив факультет економіки і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування. Під час навчання захопився армреслінгом. Він став триразовим чемпіоном України з цього виду спорту серед студентів вишів, також тричі здобув титул чемпіона України з армреслінгу серед юніорів і двічі – володаря Кубка України серед чоловіків.

«Про набір у поліцію дізнався з оголошення. Не вагаючись, подав заяву й вирішив спробувати сили. Відбір успішно пройшов і з грудня 2016 року поїхав на курси з підготовки дільничних офіцерів поліції у Київську область», – згадує Андрій Мороз.

Поліцейський нині служить дільничним офіцером в обласному центрі. Він – лейтенант поліції. За ним закріплена поліцейська дільниця, де мешкають майже 10 тис. жителів. Правоохоронець відповідально ставиться до виконання службових обов’язків. Зокрема, проводить профілактичну роботу, спрямовану на запобігання вчиненню кримінальних та інших правопорушень, своєчасно реагує на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення.

Андрій Мороз планує продовжити службу в поліції та спробувати пройти відбір до одного із спецпідрозділів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: