21:58, 08 Грудня 2018

«Дикунство», – Гройсман про нерівність оплати праці жінок і чоловіків

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував на рівні центральної влади вирішити питання нерівності оплати праці жінок і чоловіків, яке спостерігається в Україні. Про це він сказав під час участі в роботі Українського жіночого конгресу.

Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Захід пройшов у Києві вдруге і зібрав близько 500 найактивніших і найуспішніших жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа України. Мета конгресу – серед іншого об’єднати людей довкола ідеї забезпечення гендерної рівності в різних секторах українського суспільства. Цього року одними з ключових тем зібрання стали кар’єрні можливості жінок в армії, поступове збільшення частки жінок серед працівників органів влади, проблеми домашнього насилля.

За словами Володимира Гройсмана, конгрес стає впливовим рухом, який має широку суспільну підтримку.

«Я радий, що, для прикладу, в Уряді представництво жінок зростає. П’ята частина Уряду – це жінки. І я знаю, що там, де за справу беруться жінки, є точність, відповідальність і висока якість. Не помічати і не визнавати це, було б несправедливо. І зараз нам потрібно ліквідувати нерівність в оплаті праці. Дивимося на статистику і бачимо: жінки чомусь отримують менше грошей. Це дикунство, і цього не може бути у суспільстві. Проблема потребує негайного вирішення. Якщо будуть пропозиції системного врегулювання – ми консолідуємо більшість для ухвалення рішень», – сказав Володимир Гройсман.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: