09:13, 24 Травня 2023

Діджиталізація легкої промисловості: на Волині відбувся круглий стіл

23 травня технічний фаховий коледж ЛНТУ спільно з проектним офісом Digital Volyn та за підтримки ОВА провів круглий стіл на тему: «Діджиталізація легкої промисловості». Захід відбувся, аби налагодити міжгалузеву співпрацю науки, ІТ-сектору та сектору легкої промисловості.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Участь в зустрічі взяли представники органів влади, закладів освіти, підприємств та ІТ-бізнесу області.

«У нас є великий потенціал і дуже цікаві та якісні продукти, які готові купувати як у межах області, так і за кордоном. Діджиталізація “стирає” ці кордони і бар’єри та дозволяє максимально показати можливості регіону», – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

Варто зазначити, що легка промисловість Волині сьогодні є потужним багатогалузевим комплексом, що охоплює великий спектр товарів широкого вжитку і промислового призначення.

«Нам як закладу освіти, який готує молоде покоління, важливо йти в ногу з часом та аналізувати, що буде в тренді через кілька років. Саме діджиталізація і формує ці тренди в усіх галузях промисловості», – сказав Олег Герасимчук, директор коледжу.

Також власниця сімейної майстерні Оксана Макарова, яка отримала кошти грантового проєкту «єРобота» на розвиток власного бізнесу розповіла учасникам круглого столу про свою історію успіху.

«Я з Маріуполя. Швейне підприємство на Волині відкрили у листопаді минулого року. У нас невеличка майстерня, ми відшиваємо військове спорядження. Зараз розширяємось, створюємо нові робочі місця, – сказала підприємниця. – Цікавить діджиталізація та як все це працює. Звісно, вже задумувались і над тим, чим будемо займатись після перемоги. Адже твердо вірю, що вона наступить найближчим часом. Будемо відшивати туристичне спорядження».

Окрім того, власним досвідом поділилися представники Rivne It Cluster.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: