10:50, 14 Грудня 2018

Дев’ятьом волинянам вручили державні відзнаки. ФОТО

Цілу низку державних нагород вручив учора, 13 грудня 2018 року, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко під час наради щодо використання бюджетних коштів державних програм.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

“У нас на нараді дуже багато почесних гостей. Тому що вони завдяки своїй наполегливій праці нарешті дочекалися заслужених нагород: за плідну діяльність на благо Волинського краю та волинян, за їх щире серце, чисту душу і допомогу в розбудові самостійної України”, – зазначив Олександр Ілліч.

Зокрема, Указом Президента України за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня Юрія Симончука, голову правління Волинської обласної організації Українського товариства сліпих.

Окрім того, за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Руслана Гребенюка, тракториста товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь Нова» Горохівського району.

Також присвоїли почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» Нілі Ташкіновій, операторові машинного доїння сільськогосподарського приватного підприємства «Рать» Луцького району.

Поруч із тим, за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» Петру Хомичу, директорові Маневицького краєзнавчого музею.

Натомість, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року присвоєно почесні звання «Заслужений донор України»:

Сергію Гніровському, донорові, м. Луцьк;

Миколі Маїлу, донорові, с. Хмелів Володимир-Волинського району.

Разом із тим, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Віктора Козака, депутата Волинської обласної ради, голову Ковельської районної державної адміністрації, а також нагородили орденом Данила Галицького Юрія Семенюка, Підгайцівського сільського голову, Луцький район.

За сумлінну працю, забезпечення розвитку місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагородили Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Сергія Яручика, Боратинського сільського голову, Луцький район.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: