18:42, 29 Лютого 2020

Держпродспоживслужба Волині витратить майже мільйон на комп’ютери

60 комплектів персональних комп’ютерів планує придбати Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Постачальника визначать у результаті відкритих торгів у системі «Prozorro».

Тендерні пропозиції приймають до 11 березня, розпочнуть аукціон 12 березня. Очікувана вартість товару становить 900 тисяч гривень. Строк поставки товарів – до 15 квітня.

Серед технічних вимог до комп’ютерів: процесор Intel Pentium Gold G5400 3.7GHz (з вбудованим графічним ядром, не менше 4 потоків і частотою не меншою 3,7 GHz ); об’єм оперативної пам’яті – не менше 4 GB; тип пам’яті – не нижче ніж DDR4; частота – 2400 МГц; накопичувач SSD не менше ніж 240 GB; монітор – діагональ дисплея: не менше 22”, покриття: матове, тип матриці: IPS, роздільна здатність: 1920х1080, фірма-виробник: Philips, Acer, AOC; попередньо встановлена ліцензійна ОС з україномовним інтерфейсом; наявність україномовної підтримки від виробника на території України.

На запитання одного з учасників торгів про те, чи розглядатимуть пропозиції з ОС Linux на основі публічної ліцензії вільного поширення, організатор аукціону відповів: «на виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 року № 1177 «Деякі питання реалізації Закону України «Про карантин рослин», для виконання покладених функцій необхідно використовувати Інформаційну систему підтримки проведення інспекційних заходів фітосанітарних інспекцій «PHIS», яка працює тільки на платформі Windows, тому пропозиції з ОС Linux розглядатись не будуть».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: