16:28, 15 Лютого 2022

Держдума Росії просить Путіна визнати «Л/ДНР»

Російська Держдума підтримала звернення до президента Росії Володимира Путіна про визнання самопроголошених незаконних «республік» «Л/ДНР» на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей України.

Як повідомляє «Укрінформ», про це повідомляє «Новая Газета».

Депутати Держдуми проголосували за розроблений партією «КПРФ» проект постанови про звернення до Путіна з проханням визнати незалежність самопроголошених «Л/ДНР».

За проект постанови КПРФ проголосував 351 депутат, 16 висловилися проти, один утримався. Документ, запропонований “Єдиною Росією”, отримав менше голосів “за”  – 310.

Зазначається, що два різні проекти з одного і того самого питання розробляли партії «Єдина Росія» та КПРФ. Комуністи, які першими виступили з ініціативою попросити Путіна визнати «Л/ДНР», пропонували надіслати звернення безпосередньо президентові. А в партії «Єдина Росія» вважали, що спочатку документи мають розглянути у Міністерстві оборони та МЗС.

Напередодні у ЗМІ поширювалася інформація, що Рада Державної думи РФ планує підготувати для пленарного засідання, яке відбудеться у вівторок, 15 лютого, два проекти постанов про звернення до Путіна з проханням визнати незалежність самопроголошених «Л/ДНР».

Верховна Рада України звернулася до ООН, Єврокомісії, Європарламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, ПА ОБСЄ, ПА НАТО, урядів та парламентів держав світу щодо невизнання незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: