17:05, 21 Серпня 2021

Депутати Волиньради внесли зміни до головного кошторису області

На черговій сесії депутати скоригували кошторис області, частину асигнувань зарезервували на традиційно складний період завершення бюджетного року.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Зокрема, депутати наполягли на спрямуванні частини додаткової дотації на утримання медичних та освітніх закладів до обласного бюджету, як резерву на кінець року. Такі асигнування будуть актуальними з огляду на початок опалювального сезону та завершення бюджетного року, коли фінансові ресурси будуть практично вичерпані.

Так само частину додаткових надходжень за результатами перевиконання обласного бюджету за підсумками 7 місяців «заброньовано» на підтримку інших галузей, надходжень на які до кінця року більше не буде.

Решту з загального обсягу перевиконання у майже 44 мільйони гривень розподілили на забезпечення співфінансування за державними програмами, проведення чи завершення будівельно-ремонтних робіт та інші невідкладні заходи.

Обґрунтовуючи висновки бюджетної комісії щодо розподілу додаткових надходжень її голова Орест Маховський зазначив, що, по суті, невеликі кошти від перевиконання обласного бюджету переважно спрямовано на розвиток, або ж на проведення підготовчих робіт (виготовлення проектно-кошторисної документації, енергоаудиту, експертних висновків тощо), які стануть підґрунтям для залучення значних ресурсів з державного бюджету чи за іншими проектами.

Зокрема, своїм рішенням депутати спрямували понад 1,5 мільйона гривень на співфінансування придбання ноутбуків для обласних освітніх закладів, а також спеціально обладнаного шкільного автобуса для Затурцівської спецшколи.  Окрім того, таку ж суму виділено на створення навчально-практичної бази для кухарів та пекарів у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти.

5 мільйонів гривень рішенням сесії виділено для продовження ремонту у неонатальному центрі. Тут вже виконано близько 80 % робіт, а угода з підрядником добігає кінця у листопаді. Голова бюджетної комісії Орест Маховський зазначив, що існують великі шанси отримати державне фінансування на капітальну реконструкцію обласної дитячої лікарні за програмою «Здоров’я нації», і саме оновлений неонатальний центр зможе прийняти маленьких пацієнтів на час реконструкції приміщення дитячої лікарні.

Своїм рішенням депутати також поповнили обласний ковідний фонд та додали більш як мільйон гривень на виплату одноразової грошової матеріальної допомоги за зверненнями волинян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: