14:56, 29 Вересня 2020

Депутати Волиньради погодили розподіл коштів на інфраструктурні проекти

На засіданні бюджетної комісії 28 вересня депутати підтримали проект розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Відповідно до пункту 3 рішення обласної ради від 12 лютого 2020 року №28/11 «Про обласний бюджет на 2020 рік» (зі змінами), рішень Турійської районної ради від 27 серпня 2020 року №36/2 «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 31/3 «Про районний бюджет на 2020 рік» (з урахуванням внесених змін), Камінь-Каширської районної ради від 09 вересня 2020 року №47/5 «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року № 41/4 «Про районний бюджет на 2020 рік», Голобської селищної ради від 18 вересня 2020 року №66/55 «Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2019 року №59/4 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» до обласного бюджету передано інші субвенції з місцевих бюджетів загальним обсягом 132,7 тис. гривень.

Кошти, передані з Камінь-Каширського районного бюджету, спрямовуються на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 1-2 лікарів з житлом по вул. Центральній, 94а в с.Піщане Камінь-Каширського району в сумі 100 тис. гривень. Призначення встановлюються головному розпоряднику коштів обласного бюджету, замовнику робіт – департаменту інфраструктури облдержадміністрації. Проект фінансується за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету. Кошторисна вартість об’єкта 9 786,3 тис. грн., обсяг субвенції у 2020 році складає 3 736,4 тис. гривень.

Кошти, передані з Турійського районного та Голобського селищного бюджетів спрямовуються на співфінансування субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» у сумі 32,7 тис. гривень. Призначення встановлюються головному розпоряднику коштів – управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації для здійснення видатків споживання. Крім того, за пропозиціями головного розпорядника коштів від 21.09.2020 №3630/11/2-20 здійснюється перерозподіл бюджетних призначень у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 86,6 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду. Загальний фінансовий ресурс у сумі 119,3 тис. грн спрямовується на оплату послуг з реєстрації 7 легкових автомобілів, які закуплені управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації за рахунок коштів місцевих бюджетів, переданих на співфінансування проекту (пенсійний збір – 115,2 тис. грн; реєстрація колісних транспортних знаків – 1,3 тис. грн; бланки свідоцтва про реєстрацію – 1,5 тис. грн; державні номерні знаки – 1,3 тис. гривень).

Відповідно до звернення головного розпорядника коштів – департаменту інфраструктури облдержадміністрації від 18 вересня 2020 року №1717/03/2-20, у зв’язку із необхідністю оплати послуг з технагляду, робіт з коригування проектної документації здійснюється перерозподіл видатків, передбачених на співфінансування субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» між об’єктами. Зокрема, збільшується видатки на реконструкцію Судченського ФАПу Любешівського району під амбулаторію загальної практики сімейної медицини на суму 53,0 тис. грн за рахунок зменшення видатків по об’єктах:

реконструкція Бузаківського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 8 Березня, 18 в с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області – 23,0 тис. грн;

реконструкція частини приміщення військкомату під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Рожище Волинської області на вул. Мазепи, 108А – 30,0 тис. гривень.

Також, у зв’язку із необхідністю оплати сертифікатів у разі прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом 17 об’єктів (вартість сертифікату 10,442 тис. грн) здійснюється перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на співфінансування субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 177 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду по об’єктах:

реконструкція будівлі денного стаціонару і дитячого відділення Цуманської районної лікарні під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в смт Цумань, Ківерцівського району, Волинської області – 50,0 тис. грн;

реконструкція Бузаківського ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. 8 Березня, 18 в с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області – 77,0 тис. грн;

капітальний ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Благодатне Волинської області, вул. Перемоги,20 – 50,0 тис. гривень.

Крім того, з метою оплати сертифікатів здійснюється перерозподіл бюджетних призначень, передбачених на співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у частині збільшення видатків споживання загального фонду на суму 20,8 тис. грн за рахунок відповідного зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду по об’єктах:

будівництво дошкільного навчального закладу на вулиці Молодіжній в с.Дачне Ківерцівського району Волинської області – 10,4 тис. грн;

реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» по вул. Центральна, 100 с. Жиричі Ратнівського району Волинської області – 10,4 тис. гривень.

Відповідно до звернення головного розпорядника коштів – департаменту інфраструктури облдержадміністрації від 23 вересня 2020 року №1742/03/2-20 кошти, передбачені на забезпечення співфінансування ремонту доріг, що плануються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, передані до обласного бюджету з бюджету Зарічанської сільської ОТГ ( 1 150 тис. грн.) на проєкт „Дорога загального користування місцевого значення Вощатин-Ласків-Суходоли 030102 Володимир-Волинського району Волинської області – експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт” та з Горохівського районного бюджету (100,0 тис. грн.) на проект „Ділянка а/д 030212 Ржищів-Бужани-Скригове-Диковини-Буркачі-Мерва-Кутрів-Берестечко в с.Буркачі по вул. Лугова від житлового будинку № 23 до будинку № 39 – поточний дрібний ремонт”, спрямуються одержувачу коштів – державному підприємству «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області». У зв’язку з цим проводиться перерозподіл видатків розвитку та споживання загального фонду обласного бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: