20:20, 06 Серпня 2021

Депутати внесли зміни до бюджету Луцької громади

Сьогодні, 6 серпня, на позачерговому засіданні сесії депутати міської ради внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади на 2021 рік.

Про це інформують на сайті Луцькради.

“Необхідність скликати позачергову сесію викликана тим, що будівництво нового корпусу закладу загальної середньої освіти № 13 планують наступного року включити до фінансування з Фонду державного регіонального розвитку. Крім того, планують включити до цього переліку і реконструкцію стадіону у селі Забороль. Тому нам потрібно встигнути підготувати усі необхідні документи”, — наголосив міський голова Ігор Поліщук.

Відтак, депутати виділили з бюджету територіальної громади 300 000 грн на проведення експертизи проекту будівництва нового корпусу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.

100 000 грн депутати передбачили для організації Міжнародного благодійного джазового фестивалю “Art Jazz Cooperation — 2021”.

На реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані на території Луцької міської територіальної громади на 20121-2023 роки на здійснення зубопротезування депутати виділили 100 000 грн.

Департаменту житлово-комунального господарства передбачили 99 800 грн:

– на капітальні видатки на придбання пляжних кабінок в сумі 49 900 грн;

– на поточні видатки на встановлення лавок, урн та пляжних кабінок на центральному пляжі в сумі 49 900 грн.

– збільшили поточні видатки на збирання, вивезення та захоронення сміття із стихійних сміттєзвалищ та безгосподарних побутових відходів в сумі 500 000 грн за рахунок зменшення поточних видатків з оплати послуг утримання сміттєсортувальної лінії.

Крім того, під час позачергової сесії депутати розподілили кошти депутатського фонду в сумі 49 000 грн на організацію поїздки колективу “Волиняни” на II Міжнародний фестиваль музики та народних танців “Альпійські скарби” у м. Блед (Словенія) та XI Міжнародний конкурс Св. Стефана м. Будва (Чорногорія).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: