09:41, 17 листопада 2023

Депутати підтримали вступ Волиньради до найбільшої європейської асоціації місцевої демократії

Рішенню про набуття членства обласної ради в цій Асоціації передувала низка зустрічей, співбесід та консультацій з європейськими партнерами.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

ALDA є ключовим учасником у галузі місцевої демократії та співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством у Європі та світі, діючи в основному за допомогою методів співучасті в управлінні та децентралізованого співробітництва. До цієї міжнародної громадської спілки, яка об’єднує 350 учасників з 45 європейських країн, входять місцеві органи влади, громадські організації, асоціації та агенції, які зацікавлені в розвитку громадянського суспільства та його ефективній взаємодії з місцевою владою. Асоціація фінансується за рахунок членських внесків, а також проектного фінансування від Європейської Комісії, Ради Європи та інших державних та приватних донорів.

Очільник Волиньради Григорій Недопад повідомив, що на період дії воєнного стану область звільняється від сплати членських внесків. Він також висловив сподівання, що ухвалення цього рішення невдовзі має перерости в конкретні спільні дії.

«Це членство дає нам широкий спектр можливостей щодо реалізації спільних грантових проектів і програм співпраці з муніципалітетами європейських держав. Ми зможемо залучати європейські кошти на розвиток та реформування органів місцевого самоврядування, а також на втілення суспільно важливих локальних ініціатив», – підкреслив він.

Депутати одноголосно підтримали це рішення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: