19:50, 24 листопада 2021

Депутати Луцькради звернулися до керівництва держави щодо належного фінансування сфери надання соціальних послуг

Депутати міської ради звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо належного фінансування сфери надання соціальних послуг. Про це сьогодні йшлося під час засідання 22-ї сесії Луцької міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Держава планує покласти на органи місцевого самоврядування фінансування виплат особам, що надають соціальні послуги, в розмірі більше 300 млн гривень. Таких коштів у бюджеті міської громади — немає, тому необхідно, щоб держава всі функції, які визначені в законах і підзаконних актах, виконала. І дала можливість цим людям такі послуги надавати”, – наголосив міський голова Ігор Поліщук.

У зверненні обранці громади просять ініціювати зміни до статті 89 Бюджетного кодексу України щодо виплати за рахунок коштів місцевих бюджетів; передбачити в державному бюджеті відповідні кошти для забезпечення фінансування з виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: