15:29, 31 Березня 2023

Депутати Луцькради виступили проти появи в Україні інституту «реєстрованих партнерств»

Сьогодні, під час 43-ї сесії Луцької міської ради, обранці громади підтримали звернення до Верховної Ради України, в якому закликають не допустити прийняття законопроекту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», що може призвести до знищення національних цінностей.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Як повідомила депутат від фракції “Свобода” Алла Жупанюк, йдеться про законопроект народного депутата України від фракції “Голос” Інни Совсун щодо запровадження інституту цивільних партнерств, які названо “сімейним союзом”. Зі слів депутата, світова практика свідчить, що в подальшому це матиме правові наслідки, оскільки з часом цивільні партнерства у своїх правах будуть прирівняні до сім’ї.

«Національно-визвольна московсько-українська війна мала б максимально зосередити українське суспільство на перемозі над московським ворогом та ухваленні відповідних законів, зорієнтованих на посилення фронту і тилу водночас. Натомість спостерігаємо вкрай загрозливі дві основні тенденції, що не лише підважують чи віддаляють нашу перемогу над москвою, але ідеологічно знищують та морально розбещують українське суспільство. Йдеться про нападки на дві визначальні суспільні цінності: національне та родинне виховання.

Основою національного виховання є гуманітарні дисципліни в навчальних закладах, що формують національний світогляд: українська мова, українська література, історія України. Починаючи від міністра освіти регіонала Д. Табачника і до продовження його лінії підриву національної освіти в діях післямайданних міністрів освіти і науки С. Квіта та Л. Гриневич до теперішнього міністра освіти О. Лісового під основним прицілом стали саме ці предмети. Якщо перший переписував підручники з історії України за московськими лекалами, то наступники своїми Наказами скасували обов’язковість української мови та історії України у вишах. А далі вилучили українську літературу з комплексного тексту на ЗНО для абсолютної більшости спеціальностей. Продовжуючи політику денаціоналізації освіти, у лютому 2023 року,за ініціативи Міністра освіти Сергія Шкарлета, депутати Верховної Ради підтримали рішення про вилучення історії України як обов’язкового предмета під час складання національного мультимедійного тесту для вступу до закладів вищої освіти. Тобто в час війни денацифікацію українців здійснює не лише путін та росія, а Міністерство освіти і науки разом із Верховною Радою.

Родинне виховання на основі традиційних цінностей – це запорука сильної нації, де діти як наступність поколінь – основа мотивації захищати свій дім зі зброєю в руках. Поза тим вже понад п’ять років у Міністерстві освіти і науки України працює так звана антидискримінаційна експертиза шкільних підручників, що пропагує в освіті гендерну ідеологію, яка руйнує здоровий психосексуальний розвиток дітей, та просуває ідеї ЛГБТ-руху в українські заклади освіти. В день, коли в Михайлівському Золотоверхому соборі прощалися з українськими героями-розвідниками, що були відвертими антагоністами деструктивного руху ЛГБТ, – в інформпросторі з’являється епатажна новина: народний депутат від фракції «Голос» Інна Совсун пропонує законопроект про цивільні партнерства, які названо сімейним союзом (!), що неминуче матиме правові наслідки, подібні до сімейних. Як свідчить світова практика, запровадження «партнерств» – це лише етап на шляху до визнання одностатевих шлюбів. Гомосексуальний порядок денний, автори законопроекту, маніпулятивно й агресивно протиставляють «pociйським скрєпам і совковому світогляду», прирівнюючи таким способом противників гомосексуалізму до проросійських елементів. Такими, за її логікою депутатки від партії «Голос», є сотні тисяч українських чоловіків та жінок, що жертовно віддають своє життя за суспільство з традиційними сімейними цінностями, які є основою здорової нації. Пропозицію надати державне визнання гомосексуальним союзам вона лукаво ототожнює з турботою про армію. Мовляв, якщо навіть мізерна кількість гомосексуалістів є у Збройних Силах, то держава має виконувати вимоги ЛГБТ… Так можна і пристати на вимоги педофілів та наркоманів.

Вважаємо абсолютно неприпустимим ухвалення цього закону чи подібних, що суперечить, по-перше, чинному Сімейному кодексові; по-друге, ухвалення закону призведе до неминучого агресивного нав’язування гендерної ідеології всьому суспільству і загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час національно-визвольної війни; по-третє, аморальна гендерна ідеологія ще більше проникатиме в освітні заклади, травмуючи психоемоційну сферу дітей; по-четверте, зупинити цей закон – це припинити вкрай агресивну риторику і поведінку ЛГБТ-спільнот, що брутально посягають на гармонійні взаємини межи двома статями в українському суспільстві, морально ослаблюючи українську націю.

Захист і збереження традиційних сімей – це неодмінна умова сильної нації, запорука продовження нас, продовження України. Саме це закріплено у нашому основному законі (ст. 51) та Сімейному кодексі (ст. 21), де шлюб визначається як союз жінки та чоловіка. Саме на таких цінностях родини виховувались наші захисники та захисниці.

Спроби у 2018 році законодавчо нав’язати гендерну ЛГБТ-ідеологію були зупинені через громадський опір представників «сімейних цінностей» та Української Ради Церков і релігійних організацій. Закликаємо і зараз висловити свій одностайний протест і захистити українську націю від посягання на її високі моральні цінності в час війни, осередком яких є родина і діти, а отже, майбутнє України як національної держави», – йдеться у зверненні до Верховної Ради України щодо недопущення знищення національних цінностей та прийняття законопроекту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: