15:29, 27 Липня 2022

Депутати Луцькради присвоїли звання «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади» музикантам та загиблому бійцю

Присвоїли звання «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади» «Тріо Маренич» та посмертно загиблому учаснику АТО/ООС Сергію Сулимі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні під час пленарного засідання 33-ї сесії міської ради депутати внесли зміни до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади”, яке затвердили 23 червня 2021 року. Відтепер, це звання присвоюється рішенням Луцької міської ради не лише одній особі впродовж року.

Крім того, матеріали щодо кандидатури на присвоєння Звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади” подаються в період із 1 січня до 1 липня. Попередній розгляд матеріалів щодо кандидатури на присвоєння Звання проводиться на засіданнях всіх постійних комісій Луцької міської ради. У випадку розгляду матеріалів щодо кількох кандидатур на присвоєння Звання, перед пленарним засіданням сесії міської ради проводиться спільне засідання всіх постійних комісій міської ради, на якому визначається кандидатура(и) на присвоєння Звання.

Отож, враховуючи зміни до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади” депутати підтримали чотири кандидатури лучан (на жаль, одній людині посмертно).

За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України, за вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України, та за пропозицією громадської організації “Члени родин загиблих в АТО “Надія” звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади”, на жаль, посмертно присвоїли Сулимі Сергію Олексійовичу, загиблому учаснику антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України.

Щоб відзначити учасників українського музичного колективу “Тріо Маренич”, народних артистів України за високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток культури, популяризацію українського музичного мистецтва в Україні та за її межами звання “Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади” отримали: Валерій Маренич, Антоніна Маренич та Світлана Маренич.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: