19:22, 31 Жовтня 2023

Депутати Луцькради допустили претендента до участі у конкурсі з реалізації проекту реставрації приміщення на Кафедральній

Депутати Луцької міської ради допустили до участі в конкурсі на здійснення державно-приватного партнерства (ДПП) для реалізації проекту «Реставрація з пристосуванням та управління нежитловим приміщенням, що розташоване за адресою вулиця Кафедральна, 4 у місті Луцьку» претендента – консорціум у складі товариства з обмеженою відповідальністю «Любарт ЛТД» та товариства з обмеженою відповідальністю «Рібас Хотелс Груп».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відповідне рішення ухвалене сьогодні, 31 жовтня, під час чергової сесії Луцької міської ради.

Перед голосуванням за нього до депутатського корпусу звернувся директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль.

За його словами, запропоноване рішення є офіційним завершенням першого етапу процедури проведення конкурсу на державно-приватне партнерство.

«Це так званий попередній відбір або прекваліфікація, суть якого полягає в тому, що уповноважена комісія проводила аналіз документів претендентів – а він є один – без розгляду власне фінансової частини конкурсної пропозиції, – пояснив Борис Смаль. – Згідно з рішенням комісії всі документи претендента відповідають умовам проведення конкурсу. Відповідно до закону це рішення повинна затвердити Луцька міська рада. Тому прошу затвердити і надати претенденту право доступу до наступного етапу конкурсу».

Рішення про допущення претендента до участі у конкурсі підтримали 23 обранці громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: