13:48, 03 Серпня 2020

Депутати Луцької міськради затвердили перелік школярів, які отримають стипендії

Для 22 вихованців закладів загальної середньої освіти призначили щорічні іменні стипендії.

Про це йшлося під час 90 позачергової сесії Луцької міськради 3 серпня.

Депутати затвердили перелік стипендіатів Луцької міської ради. Стипендіати отримуватимуть по 300 гривень щомісяця з 1 вересня цього року по 31 травня 2021 року.

До переліку увійшли:

Студницький Матвій Андрійович – учень 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Соколова Тетяна Ігорівна –  учениця 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9»,  стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Драбант Софія Віталіївна –  учениця 10-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Ткаченко Ольга Миколаївна –  учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Приймак Аріана Юріївна –  учениця 10-М класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Кравчук Володимир Володимирович –  учень 11-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Ходаківський Єгор Олександрович – учень 11-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у  галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича)

Ткач Анна Андріївна –  учениця 6-І класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Романюк Дарія Андріївна –  учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Жумик Тетяна Вікторівна –  учениця 6-В класу КЗ «Луцька  гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Побережний Валерій Володимирович –  учень 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Семенова Соломія Олександрівна –  учениця 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Лопоха Ольга Василівна – учениця 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Щурук Анна Георгіївна –  учениця 8-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Кльоц Софія Андріївна –  учениця 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Солтисюк Дмитро Андрійович –  учень 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Недошитко Ксенія Сергіївна –  учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Королюк Єлизавета Володимирівна –  учениця 2-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у  галузі театрального мистецтва (стипендія імені Наталії Ужвій);

Метельська Софія Олександрівна – учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Денисова Яна Юріївна –  учениця 10-В класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у  галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Камінський Роман Ігорович –  учень 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Михайла Драгоманова);

Данилюк Анна Сергіївна –  учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: