23:13, 02 Травня 2023

Депутати Луцької міськради пройшли військовий вишкіл

Вміти захистити країну, своїх рідних та близьких — головне завдання чоловіка під час війни. Саме тому у багатьох містах України діють тренувальні центри, де ці знання можна осягнути на практиці. Не виключення і Луцьк. 2 травня для депутатів Луцької міської ради представники добровольчого формування територіальної громади “Луцьк” провели навчальні збори. За локацію обрали тренувальний центр “Тернове Поле”.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Участь в заході взяли півтора десятка обранців громади. За три години перебування на полігоні вони пройшли вишкіл із трьох дисциплін: тактична медицина, ведення бою, аеророзвідка. Премудрості військової справи депутати опановували з подачі інструкторів, які мають досвід бойових дій і часто бувають на передовій. За час існування ДФТГ, через “Тернове Поле” пройшло понад 17 тисяч бійців.

Цікаво, що окрім цивільних, представники добровольчого формування навчають загони ТрО, працівників патрульної поліції, ДСНС, прикордонників. За словами командира, депутата Луцької міської ради Романа Бондарука, все здійснюється на безоплатній основі, заробітна плата учасникам формування – теж не виплачується. Гроші на утримання та розвиток виділяють муніципалітет та благодійники.

“Волинь — регіон прикордонний і ми тут маємо реального ворога, який вже понад рік псує нерви нашим людям, це — білоруси. А тому добре, коли ми не будемо сидіти склавши руки в очікуванні провокацій від них, а будемо вчитися володіти зброєю, вміти надавати медичну допомогу. Якщо бути уважним і хотіти набути нових навичок, за два-три тижні ази військової науки можна осягнути. Тим паче, коли до ваших послуг, 25 кваліфікованих інструкторів”, – сказав Роман Бондарук.

І дійсно, навчитися правильно діяти в бойових умовах, завдання не надскладне. Тут головне, пояснюють бувалі, самодисципліна і хороший вишкіл, доведений до автоматизму. Треба вмілими рухами накладати турнікет, знати як евакуйовувати поранених побратимів, прицільно стріляти. А це все відточується на практичних заняттях. Бо мета — зберегти життя.

Цього дня на військові будні захисників України депутати подивилися іншими очима. Потримавши в руках автомат та закривши вуха від вибуху петард, на собі відбули складнощі цієї місії. Кажуть, і надалі робитимуть усе належне, аби хоч якось подякувати людям в одностроях за мирне життя на волинських теренах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: