17:55, 01 листопада 2018

Депутати Луцькради просять Президента скасувати підвищення ціни на газ

Депутати Луцькради прийняли звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабміну України про підвищення ціни на газ.

Про це йшлося вчора, 31 жовтня, під час засідання 48-ї чергової сесії міськради.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, 19 жовтня 2018 року Урядом прийняв рішення про підвищення ціни на газ для населення на 23,5 %. Відповідно до цього рішення Уряду з 1 листопада поточного року ціна газу для населення складатиме 8550 грн за тисячу кубометрів.

Як зазначив депутат Луцькради Андрій Козюра, цинічними виглядають слова виглядають слова Прем’єр-міністра, що він каже, що МВФ просив підняти на 60 %, а підняли лише на 23 %

«При тому наголошує, що якщо ця ціна не буде підвищена, то не отримають чергового траншу від МВФ. Уряд і чинна влада живуть трошки в іншому вимірі і втратили відчуття реальності. МВФ зазначає, що Україна займає 134 місце за рівнем життя. ми випередили Папуа-Нову Гвінею, – зазначив депутат. – 82 % населення України живе за межею бідності. Уряд мав би давати оцінку і звітувати за свої економічні реформи, замість цього вони виймають останнє з кишень українців».

Депутат наголосив, що і так уже 5-6 мільйонів українців уже працюють за кордоном. За статистикою Польщі, рушієм № 1 польської економіки за останній рік, є українські заробітчани. З наступного року, українці зможуть працювати по безвізі і у Німеччині.

«Скоро від цих експериментів та підвищень в Україні не буде людей, бо вони поїдуть у Європу, щоб якось виживати», – каже депутат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: