20:49, 16 листопада 2021

Депутатам Луцькради презентували проект комплексної модернізації систем водопостачання та водовідведення у Луцьку

Під час зустрічі з депутатами директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк розповів, що очолюване ним підприємство є учасником програми Європейського інвестиційного банку в Україні «Розвиток муніципальної інфраструктури», в рамках якої буде залучили 11,6 мільйона євро грантових коштів (співфінансування міською радою складає ще трохи більше 2 млн євро) на реконструкцію систем водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

При цьому більшу частину зазначених коштів витратять на реконструкцію очисних каналізаційних споруд.

В рамках підготовки до реалізації проекту вже розробили та актуалізували техніко-економічне обґрунтування, провели оцінку впливу реконструкції на довкілля, підписали договір на технічну підтримку та залучення консультантів Європейського інвестиційного банку, склали технічну та екологічну документацію, що була узгоджена з банком, склали план закупівель, оголосили тендерні процедури за всіма заходами проекту, оцінку фінансового стану підприємства провело Міністерство фінансів України. Роботи триватимуть протягом п’яти років.

В ході зустрічі депутати обговорили з директором підприємства існуючий стан мереж водопостачання та водовідведення, а також стан очисних споруд, ознайомились із деталями передбаченого кредитування та умовами виплати кредитних коштів. Присутні мали можливість поставити питання, що їх цікавили, та обговорити актуальність реалізації проекту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: