13:03, 12 Жовтня 2020

Демобілізованим військовим у місті на Волині розповіли про отримання пільг та соціальні гарантії

Напередодні Дня захисника України, який відзначають 14 жовтня, відбулася зустріч заступника начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Володимира Коломия з демобілізованими військовослужбовцями, які перебувають на обліку у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Демобілізованим військовим провели інформаційно-роз‘яснювальну кампанію щодо порядку надання пільг, соціальних гарантій, порядку отримання статусу учасника бойових дій, в тому числі пільг на транспорт, житлово-комунальні послуги, житлові права, виділення земельної ділянки.

Для військовослужбовців, зокрема, діє 75-процентна знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб в межах середніх норм споживання.

Демобілізовані військові мають трудові гарантії використання чергової щорічної відпустки у зручний час, право на першочергове обслуговування та можуть користуватися іншими пільгами.

У 2020 році 7 учасників бойових дій пройшли психологічну реабілітацію та 22 військовослужбовців отримали можливість санаторно-курортного оздоровлення.

Також з січня по вересень 2020 року на професійну реабілітацію відправили 23 учасника бойових дій.

Загалом на обліку в управлінні соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради для забезпечення санаторно-курортними путівками перебуває 72 учасника бойових дій. У зв’язку із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 оздоровлення перенесено до завершення карантину в Україні.

Станом на 1 жовтня в місті демобілізували 1025 військовозобов’язаних.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: