21:18, 08 Жовтня 2022

Делегація з Луцька взяла участь у Конгресі транскордонної співпраці у Любліні

Делегація Луцької міської ради на чолі з заступницею міського голови Іриною Чебелюк взяла участь у Конгресі транскордонної співпраці, що відбувся 5-7 жовтня у партнерському місті Люблін Республіки Польща. До складу офіційної делегації також увійшли: директор департаменту культури Тетяна Гнатів, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Анна Вінцюк, старший інспектор управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Олег Парфенюк.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Головна тема цьогорічного Конгресу — «Безпека та солідарність». Панелі заходу охоплювали також питання підтримки польською стороною українців в час війни, співпраці громадських організацій та влади, медицини, дезінформації та маніпуляцій.

Програмою візиту передбачили зустріч делегації з президентом Любліна Кшиштофом Жуком, під час якої заступниця міського голови Ірина Чебелюк обговорила перспективи двосторонньої співпраці та можливості допомоги для нашого міста.

В межах Біржі грантодавців керівництво Програми ПБУ окреслило пріоритети та особливості нової програми Interreg NEXT Польща-Україна у фінансовій перспективі 2021-2027.

Цікавим і корисним додатком до основної програми Конгресу став навчальний візит до Пулавського науково-технологічного парку.

Захід став гарною платформою для зустрічей з партнерами, корисних знайомств, нових знань та обміну ідеями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: