19:50, 04 Червня 2024

Делегація з Луцька відвідала Тракайський район у Литві

Протягом 31 травня – 1 червня у Тракайському районі (Литовська Республіка) відбулися офіційні заходи з нагоди відзначення щорічної події «Тракайське літо 2024». На запрошення мера цього району Андріуса Шатевічуса Тракай відвідали представники Луцької міської ради. До складу делегації увійшли Лілія Єлова, директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту, Олена Барська, начальник організаційного відділу, Інна Романова, заступник директора юридичного департаменту, начальник відділу судового представництва.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Уже традиційно відбулася урочиста хода вулицями Тракаю за участі всіх делегацій із міст-партнерів. Окрім Луцька до події долучилися представники Польщі, Німеччини, Туреччини, Грузії та Греції. Програмою заходів було також передбачено художні виступи місцевих колективів і фестиваль національних меншин.

У межах візиту відбулися робочі зустрічі з керівництвом муніципалітету Тракайського району. Угоду про партнерство між Луцьком і цим литовським регіоном підписано ще у 2010 році. В межах співпраці відбувалися обмінні візити делегаціями, також реалізовано спільний проєкт у сфері промоції історико-культурної спадщини. А після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну громада Тракайського району передавала Луцьку гуманітарну допомогу у вигляді засобів медичного призначення.

Під час зустрічей обговорили плани реалізації партнерських відносин в умовах воєнного та повоєнного стану в Україні, а також висловлено слова подяки громаді Тракаю та Литовській Республіці за підтримку українського народу в час війни.

У знак солідарності з Україною в боротьбі за суверенність та незалежність на адміністративних приміщеннях, приватних будинках, у громадських місцях району було вивішено синьо-жовті прапори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: