18:23, 18 Жовтня 2022

Делегація з Луцька відвідала партнерське місто Хелм

Протягом 14-17 жовтня представники Луцької міської ради взяли участь у заходах з нагоди відзначення 630-ї річниці міста Хелм Республіки Польща. До складу офіційної делегації увійшли: начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, начальник організаційного відділу Олена Барська та головний спеціаліст відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Анастасія Клушина.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Центральною подією відзначення 630-ї річниці міста Хелм стала урочиста сесія міської ради, яка відбулася в Музеї Хелмської землі ім. Віктора Амброзєвича. У заході взяли участь члени та депутати міської ради Хелма, а також запрошені гості, зокрема представники делегацій з України, Литви, Німеччини, Боснії та Герцеговини, Грузії.

Програмою сесії передбачили вручення нагород визначним особистостям, чия діяльність та позиція протягом багатьох років сприяла розвитку міста Хелм.

Під час церемонії також підписали угоди про партнерство та співпрацю міста Хелм із містами Озурґеті (Грузія) та Миколаїв (Україна).

Представники офіційної делегації Луцької міської ради долучилися до привітань на адресу президента міста Хелм Якуба Банашека та жителів міста з нагоди відзначення 630-ї річниці надання міських прав Хелму, а також подякувала за підтримку українців.

Довідково: 31 травня 2014 року уклали угоду про співробітництво між містами Луцьк та Хелм. В межах розвитку партнерської співпраці ведеться співпраця у проектній діяльності, здійснюються обміни офіційними делегаціями. У 2014-2015 році реалізували проект «Розвиток комунальних послуг, як складова сталого розвитку міст польсько-українського прикордоння» в межах Програми транскордонного співробітництва ПБУ 2007-2013. У 2019-2021 році реалізували інфраструктурний проект «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька» в межах Програми транскордонного співробітництва ПБУ 2014-2020.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: