19:12, 18 Липня 2023

Делегація з Ковеля перебуває з візитом у німецьких партнерів

У ці дні офіційна делегація на чолі з міським головою Ігорем Чайкою перебуває візитом у Німеччині. Учора там відбулося урочисте підписання угоди про солідарне партнерство між Ковелем та Саарбрюкеном.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Нагадаємо, що співпраця між містами стартувала 12 червня, коли свої підписи мери міст поставили на документах під час відеоконференції.

Партнерство відкриває нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних проектів та комунікації між мешканцями.

«російська загарбницька війна в Україні триває – наша солідарність з Україною непорушна. Завдяки Угоді ми ще більше посилили нашу підтримку Ковелю, співпрацюємо поза державними кордонами», – зазначив мер Уве Кондрадт.

Саарбрюкен — одне з німецьких міст, яке допомагає Ковелю з початку російського вторгнення, у тому числі завдяки активній українській громаді.

Потужний генератор, вантажівки з необхідними речами. Завжди пам’ятатимуть цей добрий жест з боку муніципалітету та мешканців.

Днями Ковель від Саарбрюкена отримає третю пожежну машину. А ще – мікроавтобус із пакету допомоги від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що фінансується з федеральних фондів. GIZ безплатно надає допомогу українським містам, які мають побратимів у Німеччині. Барзінгхаузен та Саарбрюкен подбали, аби вона надійшла у Ковель. Загалом це буде п’ять одиниць техніки на суму близько 250 тисяч євро.

Ігор Чайка подякував усім, хто в складний час, підставив Ковелю, Україні своє дружнє плече: «Ми завжди відчуваємо вашу підтримку, ваше бажання допомогти і бути поруч. Об’єднуємо людей, об’єднуємо громади – в об’єднаній демократичній Європі. Разом ми сильні. Разом ми непереможні!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: